Засновник Facebook Марк Цукерберг збив оленя

Марк Цукерберг

Машина, за кермом якої знаходилась людина, схожа на засновника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга, збила оленя. ДТП сталась у Пало Альто, штат Каліфорнія, поблизу офісу Facebook. Про це 17 квітня повідомляє Techcrunch.

За словами очевидців, олень перебігав дорогу, коли по ній їхала чорна Accura TSX, схожа на машину Марка Цукерберга. Замість того, щоб різко загальмувати, машина продовжила їхати і “прокатала” оленя на капоті. Наслідком ДТП стали травми ріг і копит у оленя.

Майже відразу після інциденту до офісу Facebook з метою обшуку прибув загін рейнджерів. Представники Facebook зазначили, що рейнджери забрали внутрішній відео-сервер компанії, на якому зберігались записи з камер спостережень. Крім того відомо, що під час обшуку ряд рейнджерів встигли сфотографуватись у кріслі Марка Цукерберга і викласти фотографії на своїх сторінках у Facebook.

Також рейнджери провели обшук в будинку Цукерберга. Прес-служба Facebook поки ніяк не коментує ситуацію.

На думку ряду експертів, ДТП за участю оленя могло бути спланованою медіа-атакою. Ймовірними замовниками медіа-тиску на соціальну мережу та її засновника Марка Цукерберга називають братів Вінклвосc, які неодноразово заявляли, що Цукерберг, під час роботи над їх проектом Harvard Connection, викрав ідею соціальної мережі і створив Facebook.

Роман Голубовський спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Засновник Facebook Марк Цукерберг збив оленя.