В Україні планують легалізувати проституцію

Над низкою законопроектів, які повинні збільшити дохід держави, зараз працює народний депутат України від Партії Регіонів Віталій Хомутиннік. Вслід за скандальним законом про введення 15% податку на продаж валюти, народний обранець вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про легалізацію проституції в Україні. Про це 23 листопада повідомляє Комерсант-Україна.

Головною метою законопроекту є боротьба з сексуальними спекуляціями й стабілізація інтимних послух. До речі, у країнах ЄС поширена практика, відповідно до якої при отриманні прибутків від проституції потрібно платити значну комісію державі“,- пояснив Хомутиннік.

Регіонал вважає, що легалізація надання інтимних послуг повинна принести державі чималі кошти. Також це має зменшити кількість випадків зараження ВІЛ/СНІД-ом та венеричними захворюваннями, адже кожна “працівниця сфери інтим-послуг” в обов’язковому порядку повинна буде проходити медичне обстеження.

Крім того, цим законопроектом ми плануємо зменшити відсоток безробіття – адже в Україні стільки працездатних жінок сидить без роботи. – продовжує народний депутат, – Ми не забуваємо й про малозабезпечених людей, тому плануємо у випадку прийняття закону відкрити так звані “соціальні борделі”, в яких ціни будуть меншими, ніж в аналогічних приватних закладах. Пенсіонерам, інвалідам та ветеранам війни послуги надаватимуться взагалі безкоштовно. Адже ми дбаємо про народ!

Нагадаємо, проституція (лат. prostitere – виставляти, ганьбити, оскверняти) — це рід занять, що полягає у вступі людей у безладні статеві стосунки за платню.

Андрій Возняк спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Україні планують легалізувати проституцію.