На Сумщині місцева повія агітувала за кандидата-мажоритарника

У місті Ромни, Сумська область, затримано повію, яку неодноразово звинувачували у політичній агітації за кандидата у депутати від всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” в одномандатному виборчому окрузі №161 Володимира Шульбу. Про це повідомляє Центр громадських зв’язків УМВС України в Сумській області.

За свідченням правоохоронців, до них вже неодноразово надходили скарги на незаконну агітацію представницею найдревнішої професії. Лоліта, – саме так себе називає підозрювана, – постійно змінювала способи агітації. Незмінним залишалось лиш одне – гасло: “Голосуй за Шульбу!”

Син з Інституту приходить, каже, Ректор за когось там голосувати агітує, – обурюється постраждалий Анатолій М., – Жінка з роботи приходить, каже, директор заводу голосувати за когось там агітує. Думав, хоч мене це омине – адже я підприємець. Але вирішив розслабитись, замовив дівчину на вечір. А вона в процесі статевого акту як не закричить на всю горлянку: “Голосуй за Шульгу!” Довелось її наказати…

Я вперше вирішив скористатись послугою повії, – розповідає ледь стримуючи хвилювання інший постраждалий Олег П., – І подумати не міг, що бактерія політики прокралась і до цієї галузі. Я замовив, – як би це сказати, щоб це толерантно звучало, – оральні послуги. І під час цих оральних послуг пані Лоліта одягла на голову стрічку з надписом “Голосуй за Шульбу!” Боже, як же це вульгарно!

Ще один постраждалий бачив на спині “політичної повії”, як називають між собою підозрювану працівники міліції, татуювання у вигляді надпису “Голосуй за Шульбу!”.

Тут помітні дуже сильні психологічні маніпуляції над виборцями. Згадка кандидата під час насолоди від статевого акту, очевидно, діє на людей як гіпноз. Підозрювана впливала на найпотаємніші куточки людської психіки своїх жертв. Вона асоціювала кандидата із сексом, тобто з задоволенням. Крім того, як побічний ефект – додавалась асоціація політика із продажністю. Та це навряд сильно могло зашкодити, адже у нашій країні і без цього політики асоціюються з продажністю“, – прокоментував ситуацію на Сумщині професор психології Влад Самойленко.

Експерти вже встигли підрахувати, що за один місяць Лоліта могла агітувати до 150 клієнтів. Крім того цілком імовірно, що на політичній агітації вона могла заробляти не менше, ніж на своїй прямій “роботі”. Наразі слідство триває.

UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На Сумщині місцева повія агітувала за кандидата-мажоритарника.