В Нідерландах відкрився коледж кохання ім. Саші Грей

У нідерландському місті Алкмар відкрився навчальний заклад, що готуватиме повій та працівниць порноіндустрії, повідомляє голландська преса. Офіційна назва – Алкмарський коледж кохання ім. Саші Грей. Навчання у коледжі триватиме два роки, навчальний заклад планує випускати по 1200 випускниць щороку.

Спочатку ми хотіли назвати заклад на честь Лінди Лавлейс, зірки легендарного порнофільму 1972 року “Глибоке горло”, – розповідає один із засновників коледжу Еллард Ван Блау, – але наші маркетологи провели ретельне дослідження, і виявили, що ім’я Саші Грей приверне набагато більше уваги. Сама Саша, хоча вона і пішла з великого порно, сприйняла новину про назву коледжу її іменем позитивно, і навіть приїздила на офіційне відкриття – разом із ректором розрізала стрічку. Ви ж розумієте, який це гарний піар.

Наразі коледж набирає викладацький склад, цей процес супроводжується неабияким ажіотажем: у конкурсі на викладача – близько 30 чоловік на одне місце. Перші вступні екзамени відбудуться у липні, а вже у вересні цього року розпочнеться навчання. Серед предметів, які викладатимуться, будуть як теоретичні, наприклад “Психологія взаємозв’язків” чи “Історія проституції”, так і прикладні – “BDSM”, “Лесбійський секс” тощо.

Нагадаємо, на даний час бум бордельного туризму спостерігається в Іспанії, де працевлаштовано близько 300 000 повій. Очевидно, Нідерланди вирішили боротись за клієнтів не кількістю, а якістю послуг.

golubovsky спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Нідерландах відкрився коледж кохання ім. Саші Грей.