Ні – абортам у свійських тварин

Хмельницьке товариство захисту тварин «Собака» виступило з активною позицією щодо заборони проведення абортів у свійської худоби. Про це повідомили ряд регіональних ЗМІ Хмельницького.

Хто не знає, фермери роблять аборти, зокрема вагітним коровам, щоб не витрачати їх молоко на годування потомства, – розповідає активіст товариства Олег Гуманний, – А оскільки велика рогата худоба не може свідомо приймати рішення щодо дострокового переривання вагітності, ми вважаємо, що людина не має жодного морального права робити такий важливий крок за неї.

В свою чергу підприємці заявляють, що і раді би відмовитися від такої практики, але зараз продавати молоко набагато рентабельніше, оскільки попит на м’ясо різко упав у зв’язку з використанням м’ясокомбінатами у своїх виробах сої та інших схожих продуктів.

Активісти «Собаки» обіцяють вдатися до жорстких дій відносно фермерів. Вони будуть викрадати вагітних тварин і утримувати в спеціальному сховищі, де кваліфіковані ветеринари приймуть у них роди і віддадуть назад на рідну ферму.

Віталій Хмиз спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Ні – абортам у свійських тварин.