Іво Бобула шукають в інтернеті частіше за президента України

У першому кварталі 2012 року за статистикою пошукових запитів до Google, народного співака України Іво Бобула шукали частіше за президента України. Про це повідомляється у присланому з поштової адреси ivo.bobul.real@gmail.com прес-релізі.

Наприкінці минулого року російський пошуковий гігант Яндекс сповістив, що за 2011 рік в Росії було більше запитів “Стас Михайлов” ніж “Дмитрий Медведев”. А тепер маємо схожу ситуацію в Україні, але з Іво Бобулом” – написано у прес-релізі.

Ми звернулись до керівника Google-Україна Дмитра Шоломка за коментарем: “Зараз гляну в статистику… Ну так, все правильно! Якщо шукають Віктора Федоровича, то так і вводять – “янукович“. А запит “президент україни” у нас вживається дуже рідко, тому словосполучення “іво бобул” українці шукали трошки частіше – різниця на рівні статистичної помилки. Втім, частіше за “президент україни” шукали і “андрій мацевко”, і навіть (ви будете сміятись!) “віктор павлік”“.

Раніше в інтернеті з’явилась інформація про те, що Іво Бобул не братиме участь у цьогорічному конкурсі Євробачення – незважаючи на те, що його ніхто і не просив.

Нагадаємо, крила одягає – Іво Бобул, всім допомагає – Іво Бобул.

UaReview

Опубліковано у Культура, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Іво Бобула шукають в інтернеті частіше за президента України.