Області України можливо перейменують у регіони

До розгляду Верховної Ради готується законопроект, згідно з яким адміністративно-територіальні одиниці в Україні, які раніше називались “областями”, називатимуться “регіонами”. Про це повідомляє надійне джерело в Парламенті. Якщо закон приймуть, то, наприклад, Київська область називатиметься Київським регіоном, і, відповідно, Україна складатиметься з 24 регіонів та однієї автономної республіки.

Над законом працюють представники фракції Партії Регіонів у Верховній Раді. Офіційна причина перейменування, за словами надійного джерела – це те, що поняття області морально застаріле і асоціюється з адміністративно-територіальним устроєм СРСР. Натомість політологи вважають, що таким чином Партія Регіонів готується до осінніх виборів народних депутатів України.

Якщо закон приймуть, – а є усі підстави вважати, що так і буде, – то це буде надзвичайно хорошим піаром для ПР. Причому, абсолютно безкоштовним! – розповів виданню UaReview політолог Йосип Телешук, – Зараз слово “регіон” на 100% асоціюється із “регіоналами”, і кожна його згадка – це підсвідома реклама цієї партії. А тепер уявіть: у підручниках, документах, на дорожніх вказівниках, в новинах і навіть на самих виборчих бюлетенях ми матимемо рекламу Партії Регіонів. Це надзвичайно розумний крок з точки зору політ-технологій.

Нагадаємо, вибори народних депутатів України відбудуться 28 жовтня 2012 року.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Області України можливо перейменують у регіони.