В Німеччині страйкують повії

Повія

Тисячі повій по всій Німеччині сьогодні не вийшли на роботу. Таким чином вони протестують проти нового закону, згідно з яким пенсійний вік для повій підвищується до 65 років. Протест був ініційований Профспілкою працівників сексуальних послух Німеччини.

Зараз дівчата виходять на пенсію у віці 50 років, – розповідає заступник голови профспілки Штеффі Гаук, – І цей вік цілком закономірний, зважаючи на специфіку роботи на посаді повії. А держава хоче змусити їх працювати ще довгих 15 років. Крім неабиякого навантаження, – уявіть собі, як важко працювати повією в такому віці(!), – це необґрунтовано економічно, адже попит на повій віком “за 50” мізерний. Тому відсьогодні ми оголошуємо безстроковий страйк: на усіх борделях спущені німецькі прапори, а працівники не вийшли на роботу.

Наш бордель розміщено недалеко від Бундестагу, – розповідає повія Анна, – тому до нас часто забігають парламентарі. Подивимось, як довго вони витримають без нас… А що, хай добре думають, перед тим як такі закони приймати!

За словами німецьких економістів, страйк повій може негативно позначитись на економіці країни. Також про негативний вплив страйку говорять німецькі лікарі, у тому числі психологи.

Так, звичайно мені це не подобається, – обурюється перехожий на ім’я Клаус, – На сьогодні, як завжди в цей день тижня, у мене був запланований похід до борделю. А тут таке… Доведеться тепер з цим питанням звертатись до дружини, незважаючи на її втому після роботи – вона у мене директором великої фірми працює. Краще б хатні працівниці страйкували!

Влада Німеччини поки ніяк не відреагувала на страйк.

Нагадаємо, кількома днями раніше в Німеччині страйкували працівники служби безпеки в аеропортах. Вони вимагали підвищення зарплат.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Німеччині страйкують повії.