З концерту Стаса Михайлова вигнали дівчинку, яка не підспівувала співакові

Стас Михайлов

Під час останнього концерту Стаса Михайлова в Якутську охорона вивела з концертного залу 15-річну дівчинку через те, що вона не підспівувала співакові. Михайлов особисто попросив свою охорону вивести дівчину, щоб відновити в залі, за словами артиста, «умови для нормального проведення концерту». Продовжити виступ співак зміг тільки після 20-хвилинних прохань і овації глядачів у залі.

Після концерту кореспондентові журналу «Огонек» вдалося дізнатися думки очевидців події.

Ця дівчинка дійсно поводилася дивно, – ділиться враженнями Маргарита Іванівна, – На неї всі в залі звернули увагу. На відміну від решти глядачів, дівчинка не танцювала, не підспівувала, навіть не посміхалася під час виступу Стаса Михайлова. І все це під час виконання пісні «Для тебя»!

Вона навіть квіти не принесла! – підтримує подругу інший очевидець Раїса Миколаївна, – Природно, що такий талант, як Стас Михайлов не зміг витерпіти такого ставлення. Вже під час другої пісні він несподівано припинив співати і попросив вивести цю хамку із залу.

Всі глядачі в залі підтримали це рішення Стаса, – перебиває Раїсу Миколаївну Антоніна Василівна, що саме проходила повз, – Всі стали плескати і кричати все, що вони думають про цей аморальний вчинок дівчинки. Хтось навіть кинув у неї черевик.

Журналісти розшукали кривдницю Стаса Михайлова в сусідньому місті, куди їй довелося виїхати через інцидент. Нею виявилася 15-річна школярка Катерина Петрова. Вона розповіла, що не хотіла йти на концерт, але пішла замість своєї бабусі, яка занедужала. “Просто не хотіла, щоб квиток пропадав“, – підсумувала дівчинка, якій після концерту довелося бігти три кілометри від натовпу розгніваних фанатів співака.

Адміністрація концертного залу вже принесла вибачення Стасу Михайлову і пообіцяла, що надалі ретельно перевірятимуться особи, які купують квитки на концерти співака, а на вході в зал встановлять суворий фейс-контроль.

Сам же співак заявив, що був украй розгніваний подією і тепер не зможе виступати в Якутську до тих пір, поки з його пам’яті не зітреться цей неприємний інцидент. Крім того, були скасовані всі концерти Михайлова на найближчий місяць.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Шоу-бізнес // Теги: , , // Постійне посилання: З концерту Стаса Михайлова вигнали дівчинку, яка не підспівувала співакові.