Сергій Ківалов купив сайт random.org

Сергій Ківалов

Народний депутат України Сергій Ківалов придбав сервіс random.org, що використовується для генерації випадкових чисел. Про це повідомляє Watcher з посиланням на західні ЗМІ. Сайт random.org часто використовується для прозорих розіграшів призів.

Сума угоди не розголошується, але експерти впевнені, що Сергій Ківалов дуже швидко поверне гроші, інвестовані в придбання Random.org.

Random.org працює з 1997 року, і є некомерційним проектом. Саме тому йому щодня довіряють тисячі людей, – розповідає експерт Денис Довгоколий, – Коли треба чесно і прозоро розіграти якийсь приз в конкурсі (за статистикою, найчастіше це iPhone), компанії звертаються саме до цього сайту. В правилах конкурсу так і пишуть: “Переможця буде обрано випадково за допомогою Random.org”. Тому на сайті random.org щодня розігрується тисячі новеньких айфонів. Поки незрозуміло, яким чином Сергій Ківалов зможе заробляти на проекті. Але, думаю, купуючи проект він виходив з думки, що “казино завжди у виграші”. Зрештою, всі ми пам’ятаємо вміння Сергія Васильовича правильно рахувати ще з 2004 року, а тому, впевнений, він дуже швидко знайде спосіб, як зробити так, щоб сервіс почав заробляти.

Подейкують, що рішення придбати random.org Сергій Ківалов прийняв після того, як кілька разів поспіль він приймав участь у розіграшах в Facebook, де потрібно було “лайкнути” ту чи іншу сторінку і поширити картинку з умовами участі, і не перемагав, оскільки сервіс Random.org жодного разу випадково не обирав його. Ймовірно, після придбання сервісу, везіння завжди буде на стороні народного депутата.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Сергій Ківалов купив сайт random.org.