У Нідерландах вводять утилізаційний збір на повій

Валютна повія. Відтепер приймає Євро

Звернувши увагу на ефект від впровадження в Україні утилізаційного збору на автомобілі, уряд Нідерландів запропонував ввести у своїй країні утилізаційний збір на повій, привезених з-за кордону. За словами автора законопроекту Ервіна ван Маарвіка, величина збору залежатиме від об’єму грудей і від віку ввезених представниць найдревнішої професії.

Після 5-10 років користування повії стають нікому не потрібними. А деколи їх просто покидають в найближчому лісі. Чому ж за їхнє майбутнє влаштування має платити держава? Відтепер борделі, що ввозять повій з-за кордону, платитимуть за них у вигляді утилізаційного збору“, – повідомив пан ван Маарвік.

Скандально відома організація “Фемен” вже оголосила цей законопроект сексистським і дискримінаційним.

Подивіться, у мене 4-ий розмір грудей, чому це за мене мають платити більше?” – говорить активістка організації Сандра.

Проти утилізаційного збору виступила і Профспілка повій Нідерландів. Зокрема, в організації пригрозили, що в разі прийняття законопроекту вони будуть змушені піти на крайні заходи: представниці найдревнішої професії страйкуватимуть і не вийдуть на роботу. В Профспілці впевнені, що такого тиску урядовці не витримають і рано чи пізно здадуться.

Юрко Штуцер спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Нідерландах вводять утилізаційний збір на повій.