У Києві пройде демонстрація проти дискримінації канібалів

Канібал

Наряду з активістами ЛГБТ-руху, учасники іншої не менш суперечливої спільноти хочуть заявити про своє існування проведенням параду. Мова йде про досі невідому широкому загалу, але рішучу у своїх діях організацію, яка носить назву Всеукраїнське Об’єднання Канібалів (ВОК), пише кулінарний журнал “Їсти подано”.

«Ми маємо намір відстоювати свої права шляхом публічного заходу. А нашою задачею є змінити думку громадськості стосовно нашого питання. Ми б хотіли жити в суспільстві, яке було б толерантнішим і гуманнішим в питаннях гурманських вподобань усіх без винятку громадян, – цитує журнал слова активіста ВОК Івана П., – Нас, насправді, не так вже й мало, і ми зібрали понад дві тисячі підписів, і подали заяву у КДМА.»

За словами журналістів видання, у подальшій розмові Іван виявився милим та інтелігентним чоловіком і погодився поділитися, звідки взялась така ідея.

«Насправді, у моїй родині ця традиція передається від батька до сина. Пригадую, ще мій дід, царство йому небесне, який працював патологоанатомом у міському моргу часто запрошував нас на холодець власного приготування. Та й мій батько, який понад сорок років пропрацював хірургом в обласній лікарні швидкої допомоги, часто балував нас «смачненьким». Єдине, чого вони не могли – це висловитися відкрито, й заявити про свої вподобання. І саме це я маю намір виправити», – резюмував канібал.

Зазначимо, що канібалізм є поширеним явищем у всьому світі. До прикладу, Генеральна Асамблея Канібалів Полінезії неодноразово виступала спонсором компанії “ДрімВокс Анімейшн” та ідейним натхненником усіх частин мультфільму «Шрек». За їх інформацією, це змінило думку про канібалізм у західному світ та допомогло в розвитку туризму на островах Полінезії.

Олег Любас спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Києві пройде демонстрація проти дискримінації канібалів.