У Папуа-Новій Гвінеї офіційно дозволили поїдати людей

У середу 14 листопада парламент Папуа-Нової Гвінеї дозволив поїдання людей у цілях самозахисту. Закон стосується лише території провінції Маданг, повідомляє місцева газета “Niugini Nius”. У разі нападу канібалів, житель провінції Маданг спочатку повинен зробити попереджувальний укус вверх, і якщо це не допомагає – він має право приступити до поїдання нападника.

Для користування законом папуасам потрібно буде отримати спеціальний дозвіл на поїдання людей. Щоб його отримати, потрібно буде пройти ряд медичних та психологічних тестів, пише газета.

За словами комісара поліції провінції Маданг Ентоні Вагамбі, цей закон неабияк допоможе йому в роботі.

Раніше, коли ми бачили канібалів, нам доводилось просто тікати. Тепер же ми зможемо їм законно протистояти.” – розповідає комісар.

Проект закону про легалізацію поїдання людей в цілях самозахисту вже близько двох місяців обговорювався у місцевих ЗМІ. На його прийняття вплинула, у тому числі, недавня резонансна справа “сімбайського людоїда”. Житель селища Сімбаї, район Мідл-Раму, провінція Маданг, спробував винести із супермаркету сувенірний брелок. Охорона помітила це і попросила пройти злодія до окремої кімнати для обшуку. Там він зненацька накинувся на охоронців і почав їх поїдати. Жертвами канібала стали троє працівників охорони.

Новий закон вступить в силу наступного тижня.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: У Папуа-Новій Гвінеї офіційно дозволили поїдати людей.