У США звинувачені отримали право на останній твіт

Твіттер

У штаті Каліфорнія прийнято поправку до закону про арешт. Згідно з поправкою, людина, звинувачена в злочині, окрім телефонного дзвінка, має право на одне повідомлення у сервісі мікро-блогів Twitter. Про це повідомляє “Обозреватель” з посиланням на “USA Today”.

За законом, ув’язнений має право зателефонувати лише одній людині, яка може бути у цей час чимось зайнята, та не взяти слухавку, – розповідає лобіст законопроекту Джек Воллан, – Твіт же побачать усі послідовники ув’язненого у Твіттері. Але особливо актуальним це нововведення стане для громадських діячів чи потенційних політв’язнів. Без сумніву, можна сказати, що така поправка зміцнить позиції верховенства свободи слова, якого ми стараємось дотримуватись у США.

Кілька людей вже встигли скористались своїм новим правом.

Наприклад, звинувачений у торгівлі наркотиками, раніше судимий, написав: “Мій перший твіт з в’язниці”. Чиновник, якого спіймали на хабарах, твітнув: “RT якщо ти сидів в тюрмі”. А затримана за заняття проституцією повідомила наступне: “Милий, суп в холодильнику”.

Нагадаємо, Twitter — популярний сервіс мікроблогів, що дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення розміром до 140 символів.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: У США звинувачені отримали право на останній твіт.