Янукович сфотографувався на фоні плакату з Путіним, у відповідь Путін не зробив нічого

Віктор Янукович на фоні Володимира Путіна

Віктор Янукович розмістив у своєму мікроблозі в сервісі Twitter власне фото на фоні плакату президента Російської Федерації Володимира Путіна. Український президент, скопіювавши позу Путіна, підписав фото: “Намагаюсь досягнути вашого рівня з 56 років“.

Натомість російський президент у відповідь не зробив нічого.

Згідно логіки і канонів дипломатії, Путін повинен був у відповідь сфотографуватись на фоні плакату з Януковичем і відписати щось улесливе. Наприклад, що він намагається досягнути такого ж зросту з 56 років, або хоча б просто “дякую!”. Натомість Путін нічого не відповів. Швидше за все, це через торговельний конфлікт з Росією“, – вважає політолог Вадим Карасьов.

Нагадаємо, голлівудський актор і екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер сфотографувався на фоні плакату Володимира Кличка після того, як український боксер виклав у Твіттер своє фото на фоні легендарного культуриста.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Янукович сфотографувався на фоні плакату з Путіним, у відповідь Путін не зробив нічого.