Націоналісти вибачилися перед Степаном Гігою за помилково кинуті яйця

Степан Гіга

Націоналістично спрямована молодіжна організація „Шуліка”, члени якої закидали яйцями народного артиста України Степана Гігу, під час його виступу в Тернополі 7 березня, принесла офіційні вибачення співакові.

Націоналісти зазначають, що помилково вважали Гігу носієм чужоземної культури, неправильно протрактувавши текст його пісні „Цей сон”. Саме під час виконання цієї пісні, на останньому концерті народного артиста, в нього полетіли яйця.

Ми ґречно просимо прощення в шанованого Степана Гіги. Однак, зазначимо, що прикре непорозуміння сталося, в більшій мірі, не через помилку наших активістів, а, через нечітку дикцію артиста та погану звукову апаратуру на концерті. Під час виконання пісні „Цей сон” троє наших активістів цілком чітко почули в приспіві слова „Цей слон – цей слон”. Оскільки слони – непритаманні для території України тварини, то ці слова було розцінено ними, як пропаганду чужоземної культури, що викликало відповідну реакцію“, ? повідомляє пресова референтура ГО „Шуліка”.

Трьох активістів організації було затримано правоохоронцями. За фактом хуліганства міліціонери порушили кримінальне провадження згідно статті 296 КПКУ.

Нагадаємо, раніше в Тернополі закидували яйцями Ірину Білик, Наталю Могилевську та дует Потап та Настя Каменських. Місцеві активісти відвідують всі концерти, що відбуваються в Тернополі, носячи при собі яйця і використовують їх при найменшій загрозі національній ідеї.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Націоналісти вибачилися перед Степаном Гігою за помилково кинуті яйця.