На Тернопільщині зафіксували рекордну купу конячого гною

Гній

Рекорд України зі спорудження найвищої конічної споруди з конячого лайна в зимовий період зафіксували представники проекту “Національний реєстр рекордів” в селі Конюхи, Козівського району Тернопільської області 12 лютого. Таким рекордом влада села вирішила відсвяткувати 573-тю річницю населеного пункту, повідомляє видання ДОБА.

Наше село з давнини відзначалося як колиска козаччини, славилося своїми історичними постатями та внеском його мешканців у розбудову України, – розповідає сільський голова Конюхів Микола Цідило, – Однак всі ці досягнення залишилися поза увагою громадськості, бо журналісти, на жаль, люблять писати лише про щось велике і рекордне. Тому ми вирішили не стояти осторонь рекордів. Протягом року ми просили мешканців викидати коняче лайно в одне місце, а під фінал акції навіть купили причеп конячого гною на Ягільницькому кін.заводі. І тепер запросили авторитетне журі зафіксувати наше досягнення.

Представники реєстру рекордів, вимірявши купу гною, зафіксували рекордний за висотою результат – 3, 78 метри. В селі зазначали, що початково купа мала більше чотирьох метрів, однак на сонці гній всівся. Попри це, висоти 3,78 метри вистачило для фіксації рекорду.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення приїхати в Конюхи та зафіксувати рекорд. Такі заходи без сумніву сприяють створенню позитивного іміджу вашого села в Україні“, – сказала, вручаючи грамоту сільському голові Конюхів, координатор проекту “Національний реєстр рекордів” Олена Коваленко.

Павло Войтків спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: На Тернопільщині зафіксували рекордну купу конячого гною.