Українець у виборчому бюлетені поставив світовий рекорд з щільності тексту

Виборчий бюлетень

Під час голосування на місцевих виборах мешканцю смт Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області Трохиму Олександренку вдалось поставити світовий рекорд зі щільності тексту. Він зміг у виборчих бюлетенях написати все, що думає про кожну партію зі списку.

«Так, це було важко, – пояснює рекордсмен, – Вмістити усі побажання, думки, мрії, які накопичувалися протягом довгого часу, майже неможливо. Але волевиявлення все ж було сильнішим. Хочу подякувати усім партіям за натхнення, та за розміри бюлетенів. Також хочу відзначити депутатів усіх рівнів та усіх скликань: без вашої плідної роботи текст був би значно коротшим і рекорд не відбувся б.»

Тепер у рекордсмена творче виснаження, адже усі свої напрацювання він виклав у бюлетенях. Проте Олександренко сподівається, що за наступну каденцію депутати зможуть розбудити його уяву та натхнення, додадуть наснаги та подарують нові мовні звороти.

«Ми часто стикаємося із різними побажаннями політикам на виборчих бюлетенях, – прокоментував досягнення секретар дільничої виборчої комісії, – Але, здебільшого, вони короткі і влучні. А тут ми побачили розлогий, докладний і вичерпний твір. Більше того, текст супроводжували детальні малюнки, котрі чітко показали, що думає і чого бажає виборець.»

«Одразу скажу, що ми маємо підтримати таких людей, – вважає кандидат від позапопередньої влади Л.Амчук, – Адже це своєрідний зворотній зв’язок. А то обираєшся до чергової ради і на спілкування з виборцями зовсім не залишається часу. Ми стали забувати, що про нас думають люди!..»

Нагадаємо, що ще один українець – Микола Сядристий є одним із найвідоміших творців мікромініатюрних текстів. Він зробив найменший у світі «Кобзар» з площею обкладинки 0,6 квадратних міліметра.

Читайте також: У Косові під час підрахунку голосів здохла миша.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Українець у виборчому бюлетені поставив світовий рекорд з щільності тексту.