Поліція викрила конвертаційний центр, який конвертував лавочки в голоси виборців

Працівники Департаменту захисту результатів виборів Національної поліції України спільно з бойовим підрозділом Центральної виборчої комісії припинили діяльність конвертаційного центру, який обслуговував кандидатів в депутати на місцевих виборах та працював на усій території держави.

До складу конвертаційного центру входили чорні політтехнологи, депутати місцевих рад, фіктивні кандидати в депутати та представники кількох партій, назви яких слідчим не вдалося прочитати на рекламних білбордах. Протиправна діяльність злочинців полягала в конвертуванні лавочок в голоси виборців.

За попередньо встановленим, значно заниженим курсом змовники, окрім лавочок, конвертували у голоси виборців продукти, дитячі майданчики, концерти, заасфальтовані шматки дороги а також солодкі обіцянки.

«Під час обшуків у ділків було вилучено значну суму коштів, – радісно прокоментувала подію речниця районного відділку Центральної виборчої комісії, – а це дозволить профінансувати друк бюлетенів з 5-ма питаннями від президента.»

«На жаль, нам не вдалося знайти голоси виборців, – бідкається слідчий в особливо мутних справах. – Або їх уже всі конвертували, або ж люди притримують їх до дня голосування, сподіваючись, що курс на лавочки стрибне вгору.»

Також працівниками поліції на складі конвертаційного центру вилучили 58 тонн гречки, 40 тонн цукру, 9 тисяч літрів соняшникової олії, 18 збірних дитячих майданчиків, 1 асфальтобетонний завод, 15 тисяч лавочок та Павла Зіброва.

Нагадаємо, що Павло Зібров – це співак, який має вуса.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: Поліція викрила конвертаційний центр, який конвертував лавочки в голоси виборців.