Зеленський звернувся до 104-річної бабусі на “ти”

Президент України Володимир Зеленський фамільярно звернувся на “ти” до Анни Василівни Козак, якій у вересні виповнилось 104 роки, а також до її дітей, онуків, правнуків, праправнуків і ще до близько 43 мільйонів інших українців.

Це трапилось під час відеозвернення Володимира Зеленського в соцмережах.

Привіт! Так, так, я звертаюсь саме до тебе“, – звернувся Зеленський.

Це ж треба було дожити до того часу, коли президент до мене, незнайомої йому людини, почне тикати, – бідкається Анна Василівна. – Завжди було так, що виховані люди повинні звертатись до незнайомих на “ви”, а фамільярність вважалась поганим тоном. Це ж елементарні правила етикету. Мене так моя мама вчила, а я своїх дітей, і їх дітей теж. Але тут Зеленський до всіх – на “ти”. Господи, та навіть совєти у 1939-му і німці у 1941-му звертались на “ви”…

Я прожив довге життя, – обурюється син Анни Василівни Ігор Іванович. – Я дитина війни, пережив комунізм, 90-ті пережив, маю трудовий стаж 35 років, дожив до 82 років. І все для чого – щоб якийсь 42-річний шмаркач мені тикав?

Востаннє незнайома людина до мене зверталась на “ти” два роки тому, – розповідає 61-річна онука Анни Василівни Юлія Ігорівна. – Це був дуже невихований водій маршрутки. І от тепер Зеленський.

Натомість 40-річний правнук Анни Василівни Василь Олегович не засуджує Зеленського за його звертання. “Добре, що хоча б без матюків“, – вважає він.

UaReview

[Якщо вам подобається творчість UaReview – підтримайте нас на Патреоні: patreon.com/uareview. Дякуємо!]

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Зеленський звернувся до 104-річної бабусі на “ти”.