Затриманий за організацію секс-вечірки на Львівщині виявився поліцейським під прикриттям

Підозрюваний в організації секс-вечірки у Львівській області під назвою «Порядна галицька вечірка», якому інкримінують «звідництво для розпусти», організовував захід з оперативної необхідності. Про це повідомив адвокат підозрюваного Зиновій Шпіцер.

«Стався, так би мовити, френдлі фаєр. Підозрюваний – це працівник поліції, що працював під прикриттям, – каже адвокат. – Він мав завдання від керівництва щодо виявлення людей на Галичині, схильних до розпусти. Цим він і займався останні пів року, витрачаючи на це весь свій час та бюджетні кошти. Саме з цією метою він орендував будинок, придбав презервативи, лубриканти й, оскільки робота велась на Галичині, церковні свічки та образки».

На кайданки та кийки, які стали пікантною окрасою вечірки, коштів витрачати не довелося. Ці предмети позичили колеги-правоохоронці.

«Таким чином моєму клієнту вдалося зібрати під одним дахом 63 особи, які, перед тим помолившись, добровільно і за взаємної згоди вчиняли розпусні дії та вступали у статеві зносини між собою. За таку титанічну роботу потрібно ордени давати, а не підозру у кримінальному правопорушенні вручати», – обурюється Шпіцер.

У поліції поки не прокоментували нову інформацію щодо справи, пославшись на зайнятість.

Нагадаємо, поліцейські викрили організатора секс-вечірок на Львівщині.

UaReview | Про проєкт

Не забуваємо підтримувати ЗСУ донатами:

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , // Постійне посилання: Затриманий за організацію секс-вечірки на Львівщині виявився поліцейським під прикриттям.