Порошенко заблокував швейцарських студентів після виступу в залі Університету Цюриха

Порошенко в Цюріху

Під час робочого візиту до Швейцарії Петро Порошенко на 15 хвилин заблокував студентів Університету Цюриха в залі, де проводив свою лекцію. Коли Президент виходив після закінчення своєї промови із зали, закриваючи за собою двері, він випадково захлопнув їх.

Про це повідомляє Швейцарська преса.

Опинившись заблокованими і не змігши вийти із зали, студенти почали писати в Твіттер про те, що з ними сталось і просити Порошенка розблокувати їх.

Студенти просиділи заблокованими близько 15 хвилин, поки двері не вибили працівники університету спільно з охороною Порошенка.

Хоча Порошенко чудовий оратор, я не погоджуюсь зі всіма його висловлюваннями, – розповідає один із заблокованих швейцарських студентів. – А проте це не значить, що мене треба було блокувати тут [сміється].

Також відомо, що ніхто з заблокованих не постраждав, а несправний замок у дверях до зали відразу замінили на новий. Порошенко наразі продовжує свій візит до Швейцарії.

Читайте також: Президент склав губи “качечкою” роблячи селфі зі студентами.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Порошенко заблокував швейцарських студентів після виступу в залі Університету Цюриха.