Луганські сепаратисти закликали до виходу зі складу Швейцарії

Протест у Швейцарії

У місті Лугано, що перебуває в адміністративному підпорядкуванні швейцарського кантону Тічино, відбувся мітинг на підтримку ідеї про вихід зі складу Швейцарської конфедерації. Про це повідомляє «Комсомольська правда» з посиланням на місцеве видання «Вісті Луганщини».

Кількасот мешканців міста зібралися біля будівлі мерії з вимогою проведення референдуму щодо виходу зі складу Швейцарської конфедерації та проголошення незалежності міста.

Зазначається, що мітинг відбувся за ініціативи патріотичної організації «Народного союзу луганських ландскнехтів», члени якої дотримуються консервативно-монархічних поглядів та відстоюють ідею відродження Священної Римської імперії [нині неіснуючої держави, складовою частиною якої протягом тривалого періоду було місто – ред.].

Під час акції, що відбулася під гаслом «Євросоюзу – ні, Імперії – так!», мітингувальники розгорнули прапор міста, супроводжуючи свої дії вигуками «Габс-бур-ги! Габс-бур-ги!» [на честь правлячої династії Священної Римської імперії – ред.]. Крім того, учасники зібрання висловили занепокоєння через тотальну, на їхню думку, швейцаризацію усіх сфер життя, що нібито становить загрозу для регіональної автентичності мешканців кантону.

«Ми ніколи не розмовляли швейцарською мовою. І надалі не будемо. Оті фашисти не поставлять нас на коліна!» – цитує «Комсомольська правда» слова одного з активістів.

Наостанок, з метою демонстрації рішучості своїх намірів, кілька радикально налаштованих молодиків захопили приміщення однієї з пивниць у центрі міста, де, попередньо заблокувавши вхід ізсередини, знищили річний запас алкоголю та зламали піаніно. Очікується, що щодо них буде розпочато кримінальне провадження за підозрою в екстремізмі.

Нагадаємо, що раніше луганські сепаратисти вже виходили на вулиці міста з вимогою проведення референдуму за перегляд адміністративно-територіального статусу регіону.

ОлексійКо спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Луганські сепаратисти закликали до виходу зі складу Швейцарії.