В Миколаєві до тла згорів будинок

30 січня близько 15 години в Миколаєві на вул. Металургів до тла згорів будинок. Про це повідомили Віталій Дубновський та ще близько 80 користувачів Twitter, Facebook, YouTube, LiveJournal, ВКонтакте (тобто вже VK – ред.) та Google+. Як повідомили інтернет-користувачі, будинок згорів ще до того, як пожежники прибули на місце інциденту.

Кореспондентам “Уаревю” вдалось поговорити із деякими свідками трагедії.

Моє повідомлення в Твіттері “Горить будинок, цікаво чи будуть жертви?! #Миколаїв” ретвітнули (розповіли на своїй сторінці – ред.) близько 80 разів! – задоволено розповідає свідок пожежі Любомир Рожило, – У мене додалось 30 фоловерів – це успіх! А я ж просто з обіду йшов!

О, ви бачили, яке я відео зняв? – захоплено розповідає Віталій Дубновський, ще один свідок події, – Я його зразу на Ютуб виклав, так там вже 4 тисячі переглядів!

Ой, там такий вогонь був! Такий високий-високий! Клас! – коментує побачене єдиний свідок на 15-сантиметрових підборах і такої ж довжини спідниці Дарія Рибак, – я так зразу свій айфон із сумочки витягнула, бац – і аватарочка для Вконтактіку готова! Гляньте, яка класна!

Ми коли приїхали на місце події, то вогню вже не було. Втім, як і будинку. Добре, що обійшлося без жертв, – розповідає пожежник Олександр, – ніхто нам так і не подзвонив. Ми би й не знали, але хтось в ЖЖ випадково прочитав. Добре, що інтернет у пожежну частину провели…

Нагадаємо, при пожежі невідкладно телефонуйте 101!

Уаревю

Опубліковано у Наука та IT, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Миколаєві до тла згорів будинок.