У офісі компанії Rozetka.UA влаштували “вантажник-шоу” (оновлено)

Як стало відомо UaReview, в 10 годині до офісу компанії Rozetka.UA вдерлись люди у синіх робочих костюмах. На прохідній офісу вони представились вантажниками, після чого, скориставшись довірливістю працівників, почали виносити усю оргтехніку.

Робота компанії паралізована. Кругом ходять люди в синіх робах і все забирають. Їх багато і вони професійно матюкаються . Нас додому відпускають, але ми не йдемо: сидимо і пишемо в твіттер.” – пише у твіттері працівниця компанії Rozetka.UA

Нагадаємо, на прес-конференції у середу 30 травня генпрокурор пообіцяв, що з 1 червня “масок-шоу” більше не буде. За словами Віктора Пшонки, “«маски-шоу» вже стали страхіттям для пересічних громадян“.

Натомість, нічого не було сказано про інші види “шоу”. Експерти радять відтепер провідним компаніям бути готовим до спецпідрозділів у вигляді “вантажник-шоу”, “талант-шоу” та навіть “стриптиз-шоу”.

Оновлено 14:05 Крім техніки, люди в робочих костюмах виносять меблі, в тому числі сейф, вазони та акваріум.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: У офісі компанії Rozetka.UA влаштували “вантажник-шоу” (оновлено).