У США вишикувалася черга за YotaPhone 2 за два місяці до початку продажів

Черга за YotaPhone 2

Після офіційної презентації YotaPhone 2 в світі різко зріс попит на російський смартфон. Зокрема в Нью-Йорку за тиждень до офіційної презентації телефону і за два місяці до початку продажів у США вже почали шикуватися черги охочих першими придбати новий смартфон, передає російський канал RT.

Перші люди в черзі стали з’являється ще 9 листопада, коли Володимир Путін подарував голові КНР Сі Цзіньпіну цей гаджет на саміті АТЕС.

Поки невідомо, в яких магазинах буде продаватися цей смартфон, тому черги шикуються в районі Брайтон Біч біля чебуречної «У Славіка», де раніше продавали YotaPhone першого покоління.

«YotaPhone 2 набагато кращий за iPhone 6, – повідомив журналістам RT Дмитро Джексон, який вже майже місяць живе в наметі біля чебуречної «У Славіка» в очікуванні початку продажів. – Якість, інновації, російський дух – все є в цьому телефоні.»

До слова, черга за російським смартфоном вже налічує кілька тисяч чоловік. Але після запитань журналістів RT про YotaPhone кількість людей зменшилася, – адже дехто думав, що стоїть у черзі за чебуреками.

Компанія Yota Devices, яка займається розробкою YotaPhone, не сумнівається в успіху свого телефону з двома екранами і вже почала розробку нового YotaPhone з п’ятьма екранами.

Дивіться також: огляд нового YotaPhone 2.

Степан Капуста, фанат YoptaPhone, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: TwitterFacebookВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У США вишикувалася черга за YotaPhone 2 за два місяці до початку продажів.