Відбулась телефонна розмова між президентами України та Росії, в ході якої вони обговорили новий iPhone

Путін та Порошенко поговорили по телефону

Президенти Росії та України Володимир Путін та Петро Порошенко провели телефонну розмову, під час якої поговорили про новий iPhone 6, який було презентовано компанією Apple в Купертіно, США.

Про результати телефонної розмови повідомила прес-служба Кремля.

Президенти обговорили розміри нових моделей iPhone 6 та iPhone 6 Plus. Порошенко зазначив, що для нього такі розміри видаються доволі незвичними. Натомість Путін наголосив, що звик користуватись телефонами з ОС Android, тому розміри новинок від Apple цілком відповідають його очікуванням.

Президент України також звернув увагу на Retina HD-екран з захисним покриттям та новий 64-бітний чіп Apple A8.

Глава Російської Федерації, натомість, закцентував увагу на 128-ГБ версії iPhone, підкресливши, що раніше максимальна ємкість накопичувача складала 64 ГБ.

В завершення розмови Порошенко та Путін обговорили платіжну систему Apple Play та смарт-годинник Apple Watch, після чого обмінялись побажаннями хорошого сну та поклали слухавки.

Читайте також: Порошенко провів телефонну розмову із жителем Троєщини.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Відбулась телефонна розмова між президентами України та Росії, в ході якої вони обговорили новий iPhone.