Власники iPhone 5 сплачуватимуть податок на розкіш

iPhone 5

Власникам смартфонів iPhone 5 доведеться платити податок на розкіш. Відповідну ініціативу озвучив в понеділок на засіданні Кабінету Міністрів голова уряду Микола Азаров. Микола Янович уже доручив бюджетному комітетові Верховної Ради розробити відповідну ініціативу, а Міністерству доходів та зборів – розрахувати можливі надходження до бюджету від цієї ініціативи.

Поки що неясно, яким чином власники ґаджетів від Apple сплачуватимуть податок: одразу після купівлі апарату, чи помісячно протягом усього часу користування телефоном.

Ми повинні розуміти, що iPhone 5 нині – ознака розкоші. Це не апарат на “Андромеді” [ймовірно, малася на увазі ОС Android – ред.], який може собі дозволити будь хто. Такий телефон вказує на статус його власника, адже вчительці чи лікарю потрібно віддати не одну зарплату за нього“, – прокоментував Азаров.

Що цікаво, податок планують стягувати лише з власників телефонів iPhone п’ятого та наступних поколінь, адже «4-й апарат від Apple уже не вважається навіть нормальним подарунком дівчині», зазначили в Кабміні.

Володимир Кондрашов спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , // Постійне посилання: Власники iPhone 5 сплачуватимуть податок на розкіш.