Не справляючись із шаленим попитом на бюджетну модель iPhone 5C, Apple збільшує ціну на неї

Apple iPhone 5C, iPhone 5S

Вже від завтра ціна бюджетного телефону iPhone 5C від Apple зросте на $110. Піти на такий крок компанію змусив шалений попит на нову модель телефону і, відповідно, неможливість його задовольнити, повідомляє прес-служба Apple Inc.

Модель iPhone 5C із 16GB пам’яті коштуватиме $659, а з 32GB – $759. Таким чином, бюджетний телефон Apple стане на $10 дорожчим за флагманську модель iPhone 5S.

Повідомляється також, що у комплектації iPhone 5C нічого не зміниться. “Просто, відзавтра телефони стануть дорожчі. От і всі зміни“, – цитує прес-служба компанії слова генерального директора Тіма Кука.

Згідно з підрахунками експертів, Apple Inc. заробить на такій операції близько 10 млрд. протягом перших двох тижнів, і це без будь-яких додаткових інвестицій. Експерти вважають таке рішення прикладом безпрецедентного геніального рішення від Тіма Кука, яке дозволить заробити масу грошей для акціонерів компанії.

Відразу після того, як стало відомо про підвищення ціни бюджетних девайсів, акції Apple Inc. на Нью-Йоркській фондовій біржі підросли в ціні відразу на 7%.

Щоправда, далеко не всі поділяють думку глави компанії. Зокрема, актор Ештон Катчер, який зіграв Стіва Джобса у фільмі “Джобс”, вважає, що потрібно опустити ціну на флагманську модель iPhone 5S. Тоді, на його думку, усі почнуть купувати саме цей телефон і, таким чином, Apple впорається із попитом на бюджетні телефони. Катчер вважає, що покійний засновник компанії Стів Джобс зробив би саме так.

Натомість Генеральний директор Nokia Стівен Елоп вважає хід Тіма Кука і Apple цілком логічним.

Нагадаємо, за перші вихідні у світі продано 9 млн. нових iPhone 5S та 5С.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Не справляючись із шаленим попитом на бюджетну модель iPhone 5C, Apple збільшує ціну на неї.