Китайський IPhune 7 збиратимуть на Чернігівському заводі радіоапаратури

Знаменита китайська компанія Jinlaike, відома виробництвом китайських смартфонів під брендами IPhune 7, IPhoon 4GS та IFon 5, а також спортивних кросівок Jinlaike і Adibadas, з метою розширення ринку збуту, готується перенести виробництво смартфонів до України.

Представник державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Микита Балаболов у телефонній розмові підтвердив цю інформацію. Крім того він повідомив, що у зв’язку з потенційними інвестиціями в економіку України у розмірі 2-3 мільярдів доларів, які підуть на реалізацію цього проекту, Уряд України пообіцяв всіляко сприяти китайським підприємцям.

Крім перенесення виробництва, планується переїзд до України китайських фахівців кількістю 700-900 тисяч чоловік.

Відомо, що для реалізації проекту, керівникам компанії Jinlaike був запропонований ряд підприємств, які володіють необхідною інфраструктурою. В числі цих підприємств були Харківський державний приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка, ВАТ «Нікопольський Південнотрубний завод» та навіть Чернігівська фабрика музичних інструментів.

Але китайці вибрали Чернігівський завод радіоапаратури, оскільки місцева влада пообіцяла виділити необхідну кількість житлових місць поблизу заводу. Зробити це можна буде за рахунок виселення з квартир злісних неплатників комунальних послуг.

За словами міського голови Чернігова Олександра Соколова, жителі міста будуть дуже щасливі завдяки реалізації цього проекту. Зокрема, мер вже навіть бачив на вулиці Чернігова двох усміхнених людей.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Китайський IPhune 7 збиратимуть на Чернігівському заводі радіоапаратури.