Компанія Apple подала в суд на Ватикан через чорний піар їх логотипу в Біблії

Компанія Apple подала судовий позов, відповідачами у якому виступають Ватикан і особисто Папа римський Бенедикт XVI. Як повідомляє телеканал CNN, позивач стверджує, що Біблія завдає згубного впливу репутації компанії через використання надкушеного яблука, що є логотипом Apple, у негативному ключі в біблійній історії.

Вже більше 35 років, з самого початку існування Apple, Церква і Біблія негативно впливають на репутацію компанії, – розповідає генеральний директор Apple, Inc. Тім Кук, – У історії створення світу, запропонованій нам християнами, надкушене яблуко, яке Адам прийняв із рук Єви в Райському саду, пізнавши смак і насолоду пороку, є «символом гріха».

Ми підрахували, що через асоціацію логотипу Apple із райським яблуком ми не отримуємо близько $3,7 млрд. прибутку від християн щорічно.

За непідтвердженою інформацію, позов на Ватикан у Apple готували ще кілька років тому, але оскільки тодішній СЕО компанії Стів Джобс не схвалював такого вчинку, справа так і не доходила до суду.

Віталій Назаркевич спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Компанія Apple подала в суд на Ватикан через чорний піар їх логотипу в Біблії.