На авто з президентського кортежу наклеїли наліпку “Я паркуюсь як ідіот”

На автомобіль Mercedes-Benz GL-класу, що належить до кортежу президента Віктора Януковича, невідомі наліпили наклейку “Я паркуюсь як ідіот”. Фотографію з наліпкою, зроблену біля адміністрації президента, виклав на своїй сторінці в Facebook користувач Сергій Пішковець.

Зробив сьогодні біля Адміністрації Президента України. – написано у підписі до фотографії, – Mercedes-Benz клас GL – схоже, з кортежу Януковича. Машина перекрила в’їзд (і виїзд) на майданчик для паркування. На майданчику також стояли Toyota Land Cruiser, Lexus, Volkswagen Multivan і три Mercedes-и. Схоже, хтось із власників автомобілів або їх водіїв виявився активістом руху за правильне паркування.

Фотографія моментально набрала сотні “лайків” та поширень. Жодної офіційної реакції на інцидент поки не прозвучало.

Ймовірно, скоро на вулицях Києва з’явиться ще один таксист, – коментує ситуацію аналітик Андрій Куряєв, – Коли новина набирає суспільного розголосу, її герої не можуть просто ігнорувати те, що сталось, і повинні якось реагувати на це. Найочевидніший вихід з цієї ситуації – це знайти крайнього. Таким, звичайно ж, є водій згаданої машини. Можна очікувати, що найближчим часом Янукович або його прес-служба поширить інформацію про звільнення горе-водія. Люди ще трохи поговорять-“полайкають”, та й заспокояться.

Нагадаємо, “Я паркуюсь як ідіот” – це проект, направлений проти неправильно припаркованих автомобілів, що заважає пішоходам чи іншим учасникам дорожнього руху. Проект не є суто українським, рух “I park like an idiot” популярний у всьому світі.

UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: На авто з президентського кортежу наклеїли наліпку “Я паркуюсь як ідіот”.