До приїзду Януковича на Кіровоградщину, місцева влада екстрено перейменувала Олександрію в Світловодськ

Віктор Янукович з робочим візитом відвідав вбиральню

На сьогодні заплановано робочу поїздку президента України Віктора Януковича на Кіровоградщину. Гарант має відвідати міста Світловодськ та Кіровоград. У зв’язку з цим, рішенням Кіровоградської Обласної Державної Адміністрації, місто обласного підпорядкування Олександрію було екстрено перейменовано у Світловодськ.

Сам Світловодськ тимчасово стерто з адміністративної карти України, пишуть “Новини Кіровоградщини”.

Як пояснили в Кіровоградській ОДА, візит президента до Світловодська став для них настільки великою несподіванкою, що одним підмітанням вулиць і асфальтуванням доріг проблему вирішити було неможливо.

«Саме тому ми й перейменували міста, адже в Олександрії дороги відремонтовані ще минулого року, спеціально до приїзду прем’єра Азарова, та й населення вже навчене усміхатися представникам влади», – пояснив кум вахтера ОДА Сергій Ляпін.

Адміністрація Кіровоградської облдержадміністрації закликає усіх власників GPS-навігаторів тимчасово оновити свої карти на офіційному сайті ОДА.

Володимир Кондрашов спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: До приїзду Януковича на Кіровоградщину, місцева влада екстрено перейменувала Олександрію в Світловодськ.