Артемія Лєбєдєва звільнили зі Студії Артемія Лєбєдєва

Відомий російський дизайнер та блогер Артемій Лєбєдєв більше не очолює студію імені себе. Його звільнили за систематичні прогули роботи. Звільнення відбулось ще 16 травня, та відомо про це стало тільки тепер, повідомляє РБК з посиланням на Вести.ру.

Артемій останні кілька років повністю “забив” на роботу, – розповідає новий керівник Студії Артемія Лєбєдєва Людвиг Бистроновський, – Все що він робить останнім часом – це пише в свою “затишну ЖЖшечку” та їздить в свої, так звані, етноекспи. А от своєю прямою роботою – дизайном та керівництвом студією – “самізнаєтехто” вже не пам’ятаю, коли займався востаннє. Ми розуміємо, те що він робить – це гарний піар для компанії, тому запропонували Тьомі створити і очолити відділ маркетингу. Та він сказав, що маркетингу не існує і послав нас на**й. А з керівною посадою він не справляється, тому нам не залишалось іншого виходу як звільнити його.

Сам дизайнер ніяк не прокоментував того, що відбулось. Лише у день звільнення і, очевидно, як відповідь на це, Артемій Лєбєдєв стримано написав у своєму твітері: “Чешу левое предплечье.

Деякі спеціалісти, знаючи про любов блогера до різного роду витівок, вважають його звільнення черговим рекламним трюком.

Нагадаємо, 7 травня 2012 року з посту президента Російської Федерації було звільнено Дмитра Медведєва.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Артемія Лєбєдєва звільнили зі Студії Артемія Лєбєдєва.