В Україні шукають двійника Путіна для виконання секретних місій

Вакансія: двійник Путіна

В Україні відкрився конкурс на заміщення посади двійника президента РФ Володимира Путіна з метою залучення його до виконання таємних доручень. Майбутньому президенту пропонують зарплату в три мільйони рублів (білоруських). А також оплату представницьких витрат: бізнес-авіація, спецодяг і особистий секретар.

Вакансію виявили під час перевірки онлайн-бази фахівці міжнародного порталу пошуку вакансій JobUA.com.

Вимоги до кандидата, опубліковані на сайті: 1952-1953 р.н., зріст – не вище 172 см, віртуозне володіння російською та німецькою мовами, знання законодавства РФ на рівні не нижче випускника юридичного ВНЗ, бажано худорляву статуру.

До посадових обов’язків незвичної вакансії входить критика проектів державної Думи, участь у міжнародних зустрічах глав держав, особисте спілкування з провідними експертами ООН, ПАРЄ та Гаазького трибуналу, а також розробка законів, спрямованих на стабілізацію міжнародної політики РФ.

Втім, для ефективної роботи з останніми йому обіцяють допомогу “широкого штату експертів у сфері міжнародних відносин Українського Інституту Світової Політики”. А доставка на робоче місце здійснюватиметься силами спецпідрозділу СБУ.

За словами працівників порталу пошуку роботи, що виявили незвичну вакансію, надходжень резюме по ній поки не було зафіксовано. На їх думку, справа може бути у валюті обіцяної заробітної плати, або ж у тому, що усі двійники президента країни-агресора вже давно працевлаштовані.

Нагадаємо, Путін підріс.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Україні шукають двійника Путіна для виконання секретних місій.
 • Смерть сионизму

  А что искать ? ПОРОШЕНКО – вот вам рыло намного хуже для страны чем путин !

 • Александр,Украина

  Кожному кацапу – по путіну!

  • ВЛАД СЫРОСЖИГАТЕЛЬ

   France 2: Черные ящики подтвердили факт взрыва бомбы на борту A321
   Газета Le Point также подтверждает эту версию, основываясь на результатах их расшифровки…..ВОПРОС??? КТО заложил бомбу, Иг или Путин…………….

 • ususus

  Дэбильным укроптекам внушали: вот придет Путин – и будет всем вам плохо. Теперь дебильные укропитеки спрашивают: нам уже стало плохо, и где же Путин?

 • ususus