Афіша: 7 липня відбудеться Kyiv Trololo Camp 2012

7 липня у Києві пройде перша неформальна конференція для любителів “потролити” – Kyiv Trololo Camp 2012. На конференції з доповідями виступлять провідні спеціалісти в галузі тролінгу України та СНД.

Серед доповідачів такі зірки тролінгу як Олексій Дурнєв та його “+1” Даша Ши, головні груди країни – активістки FEMEN, журналіст “1+1” Роман “Заєць у Верховній Раді” Вінтонів, автор відомої фрази “И вообщем подхожу я к твоей маме и ссу ей в рот” Вова “Lumpen” Петров, український публіцист і так би мовити “письменник” Олесь Бузина, автор блогу Ragu.li Таня Marmuletka та інші.

Поки не підтвердили свою участь у Kyiv Trololo Camp 2012 епатажний депутат Олег Ляшко та керівник ВКонтакте Павло Дуров.

Серед тем доповідей – “Безпечний тролінг: як не поплатитись за свої слова”, “Заведем і не дамо: жіночий тролінг”, “Нагодуй троля: як не залишитись голодним”, “Політичний тролінг – від інтернету до телебачення” тощо.

Після основної частини відбудеться розважальна, на якій виступить народний артист РРФСР “Mr.Trololo” Едуард Хіль.

Офіційний сайт Kyiv Trololo Camp 2012 (www.kyivtrololocamp.com) наразі недоступний – через кілька годин після оголошення конференції хостинг не витримав напливу злісних коментаторів.

Upd: Едуард Хіль не виступатиме на Kyiv Trololo Camp 2012. Причина – смерть співака.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Афіша: 7 липня відбудеться Kyiv Trololo Camp 2012.