Клоун Валера приєднався до Радикальної партії Ляшка

Відомий київський клоун Валера, що нещодавно виступив із критикою на адресу Партії регіонів, приєднався до “Радикальної партії”. Про це під час короткого брифінгу розповів лідер українських радикалів Олег Ляшко, повідомляє інтернет-ресурс “Багнет”.

Клоун Валєра – приклад того, як потрібно себе поводити із бандитською владою, – сказав Ляшко, – Коли мені показали відео, я зразу зрозумів, що це наш хлопець. Більше того, зізнаюсь вам, у нас із Валерою дуже багато спільного. І йдеться не тільки про політичну позицію, але й про спосіб цю позицію демонструвати. Я з дитинства любив клоунів, а деколи й сам любив входити у комічний образ та влаштовувати клоунаду. І Валера у цьому дуже схожий на мене – коли нас познайомили, ми з ним відразу знайшли спільну мову.

Крім того Ляшко натякнув, що найближчим часом клоун Валера може з’явитись на білбордах Радикальної партії. Чи буде Валєра балотуватись до якої-небудь із рад наразі невідомо.

Нагадаємо, відео з Хрещатика, на якому клоун Валера “відшиває” двох міліціонерів, після публікації його 2 вересня, стало новим хітом на YouTube.

[відео] “Клоун Валера відстояв своє право на Хрещатику”

UaReview

Опубліковано у Політика, Україна // Теги: , , , , // Постійне посилання: Клоун Валера приєднався до Радикальної партії Ляшка.