Корбана помітили в черзі за гречкою Дурнєва

Корбан в черзі за гречкою Дурнєва

В Чернігові кандидат в народні депутати Геннадій Корбан стояв у черзі за продуктами харчування, роздачу яких організував інший кандидат Олексій Дурнєв. Про це повідомив один із 91 кандидатів на проміжних виборах народного депутата у 205-му окрузі.

За словами очевидців, Корбан прийшов до людей у черзі, аби повідомити, що він теж роздає продукти, а також щоб запросити їх до своїх наметів.

Я ще подумала, чого це Корбан до нас в чергу за гречкою лізе, та ще й без черги пхається – невже кандидатам тепер теж немає чого їсти? – розповідає учасник черги за продуктами пенсіонер Тамара Євгенівна. – А він, виявляється, прийшов для того, аби перетягнути народ до своїх наметів. Сказав, що в нього і черга менша, і гречка смачніша. Частина народу повірила – пішла за ним. Я ж лишилась де була – моя черга вже була близько.

Чи справді гречка в наметах Корбана була смачнішою, а черги меншими – наразі невідомо.

Нагадаємо, гречані крупи здавна використовують в українській кухні для приготування різноманітних страв, а в українській політиці – для підкупу виборців.

Читайте також: У Києві чоловік перейшов дорогу на червоне світло, а його не затримав новий патруль.

Олександр Котигорошко спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Політика, Фотофакт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Корбана помітили в черзі за гречкою Дурнєва.