Капітана молодіжної збірної України Владлена Юрченка буде декомунізовано

Владлен Юрченко

Півзахисник леверкузенського “Баєру” та молодіжної збірної України Владлен Юрченко найближчим часом змінить ім’я. Таке рішення винесло Міністерство молоді та спорту, повідомляє видання Leverkusen Zeitung.

Лист з відповідною постановою був відправлений на місце постійної прописки Юрченка у Миколаєві. У ньому, зокрема, зазначається, що Владлен, як особа, що постійно представляє Україну на міжнародній арені, має змінити ім’я відповідно до закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”.

Міністерство сподівається на розуміння з боку футболіста та прийняття ним відповідного рішення в найближчий час. В якості можливих варіантів нового імені пропонуються Володимир, Владислав та Петро.

Коментар у Владлена Юрченка, що зараз перебуває на підготовчих зборах зі своєю командою, взяти не вдалося, проте його агент Вілен Куций повідомив, що футболіст рішення оскаржувати не збирається.

Нагадаємо, ти не накачав прес до літа.

Щурук Олександр для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Капітана молодіжної збірної України Владлена Юрченка буде декомунізовано.