Разумков і Дурнєв створюють ліберально-консервативну Партію радикальних центристів

Дмитро Разумков

Політична платформа нової політсили — синтез усіх ідеологій, що задовольнить навіть найвибагливішого виборця.

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков після відставки почав створювати політичну партію та має намір узяти участь у чергових парламентських виборах. Про це повідомило анонімне, але достовірне джерело UaReview у найближчому оточенні колишнього спікера з посиланням на Facebook-сторінку Дмитра Разумкова.

«Робоча назва політичної сили — Партія радикальних центристів, — повідомило джерело. — Зараз тривають консультації щодо бренду, облич та програми партії. Створюється партійний чат. Ідея в тому, щоб поєднати всі популярні ідеології в Україні та охопити передвиборчими меседжами якнайширше коло виборців».

За інформацією джерела, одним із публічних лідерів партії стане відомий телеведучий Олексій Дурнєв. У такий спосіб засновники партії хочуть задовольнити запит суспільства на шоуменів у політиці, на який вказують соціологічні дослідження.

«Синтез політичних платформ, ф’южн ідеологій — це квінтесенція тенденцій сучасності, — коментує молодший заступник керівника відділу кризового моніторингу Центру моделювання безвихідних ситуацій Павло Кістка-Бондаренко. — За два роки у політиці Дмитро Разумков досягнув того, що не асоціюється з жодним із наборів політичних поглядів та переконань, поширених на українському політичному ландшафті. Ідеологічна стерильність є ідеальним субстратом для вирощування потужної політичної сили, яка відповість на запит усіх без винятку сегментів українського електорату».

За інформацією джерела, перший з’їзд Партії радикальних центристів запланований в Бородянці під Києвом уже на ці вихідні. Втім з’їзд пройде з порожніми трибунами. «Керівництво партії вирішило рухатись поступово, — сказало UaReview джерело. — Спочатку провести перший з’їзд, а потім, якщо все піде як слід, можна буде запросити делегатів і організувати голосування».

Підпишіться на UaReview в Телеграмі

UaReview вдалося поспілкуватися з Дмитром Разумковим на вході в кулуари Верховної Ради. За словами колишнього спікера, ліберально-консервативний підхід до радикального центризму цілком відповідає його особистим переконанням.

«Сила — у невизначеності, — сказав Разумков. — Українське суспільство втомилось від помилкових кроків. Народ вимагає міцної та делікатної руки на кермі державної машини, руки, яка не робитиме зайвих рухів. Ми обіцяємо тільки те, чого точно чекають від нас люди. Заборонимо продаж вогнепальної зброї без ліцензії. Дозволимо жінкам брати участь у виборах. Дамо змогу малозабезпеченим менше платити за газ, оформлюючи субсидії. Запропонуємо школярам дистанційне навчання, якщо хтось у класі хворий на коронавірус. Доповнимо перший укол коронавірусної вакцини другим, який посилює імунітет. Запустимо авіарейси між Україною та Туреччиною. Скоротимо кількість листонош “Укрпошти”. Приберемо в коридорах залізничних вагонів килими. Розблокуємо доступ до соцмережі “Вконтакте” через VPN…»

Кореспондент UaReview намагався поставити Дмитру Разумкову уточнювальні запитання щодо цього плану дій, однак колишній спікер сказав, що ці запитання не були попередньо узгоджені, та попросив вимкнути запис. Подальша розмова відбувалась у режимі off the record, тому її зміст редакції не відомий.

Дітріх Букстехуде, спеціально для UaReview | Про проєкт | Підтримати

Вам потрібно більше таких новин? А нам потрібна ваша підтримка. Станьте нашим патроном на Patreon, і разом ми не залишимо похмурій реальності жодних шансів.

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Разумков і Дурнєв створюють ліберально-консервативну Партію радикальних центристів.