Київрада на сесії проголосувала за Число Звіра – відеодоказ

Депутат Київради Михайло Терентьєв під час сесії міськради протягом 11 хвилин бурмотів у сесійній залі числові заклинання, намагаючись ввести колег у молитовний транс або викликати потойбічні сили.

Про це повідомляє відео, викладене з засідання Київради, викладене в мережу.

У цей час у Київраді коїлося щось неймовірне: депутати вставали зі своїх місць і якась невідома сила переносила їх між рядами, то з’являвся, то зникав у своєму кріслі секретар. Те саме відбувалося і з земельними ділянками у столиці. А Терентьєв усе не вгамовувався і проголошував закляття.

Сто п’ятнадцять нуль чотириста сім нуль шістнадцять дев’ятсот шістдесят п’ять сто шістнадцять триста десять сто чотириста дев’яносто два сто сімнадцять …“, – і так він дорахував до 168, після чого вдоволено подивився на інших депутатів і змусив їх поглядом проголосувати за це чудернацьке число.

Шестеро депутатів вклякли й не змогли натиснути на жодну кнопку, але з-поміж інших жоден не проголосував проти і не утримався – усі натиснули зелену кнопку “за”.

Відомий маг і володар піраміди Ю-гор-дон Даміан Юшинсенко вважає, що таємничий набір чисел, який прозвучав у Київраді – це розгадане Число Звіра. “Тепер одному Богові відомо, що чекає на Київ“, – підсумував експерт і накрив голову пірамідкою з фольги.

Але є в цієї медалі й позитивний бік. За даними компанії Телетекст, 15% телеглядачів каналу “Київ”, які у цей час випадково натрапили на трансляцію заклять, назавжди припинили вживати алкоголь.

Сергій Огородник, спеціально для UaReview Про проєкт | Підтримати

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: Київрада на сесії проголосувала за Число Звіра – відеодоказ.