У Києві водій електросамоката, обганяючи гіроскутер, в’їхав у моноколесо

Масова ДТП за участі п’ятьох водіїв легкого персонального транспорту трапилась на велодоріжці по вул. Ярославів Вал, що у Києві. Про це повідомив водій сеґвею, що опинився на місці пригоди.

Водій електросамоката вирішив обігнати водія гіроскутера, який під час руху переглядав YouTube-відео на своєму смартфоні, через що їхав нешвидко. Проте під час обгону водій електросамоката виявив, що назустріч йому несеться чоловік на гіроборді, а тому пришвидшив обгін. Але водій моноколеса, що їхав на віддалі 15 метрів перед гіроскутером, вирішив пропустити хлопця на електророликах, що виїжджав з повороту, і пригальмував.

Як наслідок, водій електросамоката в’їхав у водія моноколеса, який від поштовху зіткнувся з водієм електророликів, і ззаду в них, так і не переставши дивитись у свій смартфон, в’їхав водій гіроскутера.

Читайте також: Редактор UaReview знайшов біткойн у кишені весняної куртки. Тепер ми шукаємо нового редактора

Водій гіроборда, проїжджаючи повз ДТП і задивившись на пригоду, врізався у дорожній знак.

На щастя, ніхто серйозно не постраждав і медиків викликати не довелось. Хлопці зробили селфі напам’ять, прямий ефір в інстаграм, відео для ТікТоку та роз’їхались“, – каже водій сеґвею.

Також, за його словами, жоден пішохід не постраждав.

Нагадаємо, підтримати сатиричну журналістику можна тут: patreon.com/uareview

Роман Голубовський, спеціально для UaReview

Підписуйтесь: https://t.me/uareview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: У Києві водій електросамоката, обганяючи гіроскутер, в’їхав у моноколесо.