Міністерство молоді та спорту проводить тендер на пиво, рибу та горішки до матчу Швеція – Україна

До гри Швеція – Україна в 1/8 фіналу Євро-2020 Міністерство молоді та спорту оголосило тендер на майже 14 млн гривень на пиво, рибу та горішки. Про це свідчать дані системи державних закупівель ProZoro.

Очікувана вартість товарів становить 13 мільйонів 320 тисяч гривень, повідомляє видання «Вісник державних закупівель до Євро 2020». Співробітник Мінмолоді та спорту розповів у коментарі виданню, що закупівля буде проходити за спрощеною процедурою, адже сухарики є товаром, “необхідним для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19)“.

Відповідно до вимог тендеру, пиво має бути холодним та “не бити у голову“, а риба та горішки – “без різниці“.

Наразі не повідомляється, які саме напої та закуски закуповує Міністерство, однак у коментарі виданню заступник Міністра Сергій Симонов повідомив, що “головне, щоб нормально було“.

Ми поспілкувалися з Володимиром Зеленським, мали… плідну дискусію. Він порушив важливе питання щодо необхідності економії. Тож цього року було прийнято рішення відмовитися від кальмарів, головне щоб нормально було, це головне“, – підкреслив чиновник.

Переможець закупівель буде відомий 28 червня, доставити товар мають не пізніше 21:50 29 червня 2021 року за київським часом.

На цей момент йде процес подачі заявок від майбутніх учасників аукціону. Наразі в торгах взяли участь ТОВ “Хмільний Ровер”, ТОВ “1715” та ПП “Моя Броварня”, афільована з гаражем керівника української асоціації футболу Андрієм Павелком.

Зазначається, що шведське підприємство “Överföra” також надало необхідний пакет документів для участі в закупівлі, однак пропозиція компанії була відхилена.

За інформацією джерела, в Міністерстві обговорюється можливість закупівлі у співпраці з МОЗ лікарського препарату “Медихроналу”. Орієнтовна дата оголошення тендеру 30 червня.

Ваплітетор Ваплітеторович, спеціально для UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Міністерство молоді та спорту проводить тендер на пиво, рибу та горішки до матчу Швеція – Україна.
  • Вася

    Після матчу Україна-Швеція, Шевченко зумів домовитися про тимчасове обєднання двох збірних, для матчу реваншу проти певної команди (поки що тримається в таємниці).

    Футбольний клуб “Ворскла” заявив, що готовий надати свій стадіон для підготовий і проведення матчу обєднаної збірної.

    Наразі офіційно невідомо, хто очолить цю команду, але ходять чутки, що його імя цього тренера Іван.