Ілля Кива на сцені Atlas Weekend поцілував свою руку

Український нардеп Ілля Ківа під час виступу своєї музичної групи на фестивалі Atlas Weekend зробив камінг-аут. Він зізнався, що насправді він є не кандидатом, а доктором наук. Після цього він поцілував свою улюблену шапку з радянською символікою, а потім свою руку.

Про це повідомляє телеграм-канал «Атлас заправив плечі».

Під публікацією з цією подією у соцмережах почали з’являтися численні хвалебні коментарі: “Я став його поважати ще більше! Ось це мужик! Молодець!” – написав Ілля Кива багато разів у коментарях.

Журналісти спробували дізнатися у фахівців, навіщо Ілля міг цілувати свою руку.

Не варто тут шукати якийсь підтекст, – заявив журналістам глава фан-клубу Іллі Киви та єдиний його учасник Еммануїл. – Руку він поцілував на знак подяки за написану дисертацію, а шапку за те, що допомагає йому думати.

Нагадаємо, що Ілля Кива вже кілька годин є гітаристом рок-групи “Залізний теребонька”. Він часто репетирує свої виступи граючи на уявній гітарі. Його рухи рукою журналісти часто плутають з чимось іншим.

UaReview

Дякуємо, що підтримуєте сатиричну журналістику: patreon.com/uareview

Опубліковано у Політика, Шоу-бізнес // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Ілля Кива на сцені Atlas Weekend поцілував свою руку.