Всі примірники з науковими тезами Киви розкупили за два тижні

Увесь наклад наукових тез народного депутата Іллі Киви видавці збули усього за два тижні. Джерело з видавничого дому “Штат”, який опублікував тези народного депутата, зазначає, що такого шаленого напливу читачів вони не пам’ятають з часу заснування.

Зазвичай наукові роботи нікому не потрібні, натомість думки автора славнозвісної дисертації мають надзвичайно широкий попит, — зазначає джерело. — Більше того, індекс цитування видання у Scopus всього за пів місяця збільшився з 1 до 152.

Проте у видавництва, яке друкувало тези, виявились проблеми із наступним тиражем.

Зрозумійте правильно, ми друкуємо наукові статті, їх не надто часто купують. Тому ми не очікували, що новий папір буде потрібний раніше серпня“, – бідкається джерело.

Через те, що наукові тези Киви найближчим часом неможливо буде купити, активізувався ринок наукової букіністики. Так, праці науковця на чорному ринку наукової літератури продають вже з восьмикратною націнкою.

Крім того, відомо, що завдяки своєчасному перекладу робіт на англійську мову правами на видання статей зацікавились і міжнародні журнали. Так, серед зацікавлених видань опинились Journal of European Public Policy, Public Administration Review та Journal of Public Administrative Research.

Народний депутат не надав коментарів щодо свого несподіваного збагачення. На запитання журналістів, чи буде цей дохід задекларований як виграш в лотерею, науківець зазначив, що все «і так зрозуміло» та запросив на захист наступної, вже докторської роботи та автограф-сесію.

Нагадаємо, що раніше Кива захистив кандидатську дисертацію з державного управління.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Всі примірники з науковими тезами Киви розкупили за два тижні.