Хрущі припинили польоти через повітряний простір Білорусі

HrushchRadar

Хрущі на засіданні у понеділок вирішили усі рейси пустити в обхід території Білорусі. До такої реакції хрущі вдались після примусової посадки літака Ryanair в аеропорту Мінська, через те, що на борту судна був білоруський опозиціонер Протасевич.

Про це повідомляє “Членистонога правда”.

Таке рішення пропонується заради безпеки комах, кажуть джерела серед ряду твердокрилих.

Попри те, що деякі особини самі вирішили скасувати такі польоти, заради безпеки усіх хрущів запропоновано прийняти відповідне рішення й припинити польоти через повітряний простір Білорусі“, – цитують джерела рішення хрущів.

Зі скриншотів сервісу HrushchRadar можна бачити, що під час рейсу із Одеси до Риги хрущ оминув територію Білорусі й рушив над Польщею та Литвою.

Нагадаємо, у неділю 23 травня Білорусь підняла винищувачі, щоби посадити у Мінську літак Ryanair, на якому перебував опозиціонер, колишній редактор телеграм-каналу NEXTA Роман Протасевич, його затримали. Літак прямував за рейсом Афіни-Вільнюс.

UaReview

Вам потрібно більше таких новин? А нам потрібна ваша підтримка. Станьте нашим патроном на Patreon, і разом ми не залишимо похмурій реальності жодних шансів.

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Хрущі припинили польоти через повітряний простір Білорусі.