Кравчук у Мінську висунув вимогу повернути Єльцина і Шушкевича за стіл перемовин

Першою вимогою, яку висунув Леонід Кравчук після введення його до складу Тристоронньої контактної групи, стало повернення за стіл перемовин політиків, з якими він звик проводити засідання у Білорусі – Бориса Єльцина та Станіслава Шушкевича.

“Та сторона” відмовилися виконати ці вимоги, вкотре заблокувавши мирний процес на Донбасі.

Більшість експертів схиляються до думки, що причиною відмови не можна вважати смерть Бориса Єльцина у 2007 році.

«Те, що Єльцин мертвий – це не проблема, – цитує російських високопосадовців один з опозиційних телеграм-каналів, наближений до Кремля. – Наприклад, в Україні навчилися використовувати старі політичні трупи та витягувати їх зі своїх політичних могил. Але ми знаємо, що якщо вже почав воскрешати мертвих, то потім спинитися дуже важко. Насправді, ми боїмося, що трійка Кравчук-Єльцин-Шушкевич може несподівано щось підписати і десь щось розвалиться чи зникне.»

Також проти вимоги Кравчука висловився президент Білорусі Олександр Лукашенко. Він вважає, що цю вимогу неможливо виконати. Ніхто в Білорусі не пам’ятає, хто такий Шушкевич і де він подівся. За результатами соціологічних опитувань, білоруси переконані, що Шушкевича взагалі не існувало, а Бог спочатку створив світло, небо, землю і Лукашенка. А потім вже Лукашенко вигадав Шушкевича, трактор і Білорусь.

«Кравчук давно очікував на пропозиції роботи. На участі в ток-шоу та продажу патенту на «кравчучку» багато не заробиш, – пояснив агент першого президента України. – На щастя, став у нагоді кадровий голод. Тепер Леонід Кравчук може замінити Леоніда Кучму, а не навпаки. Крім вимоги долучити до ТКГ Єльцина і Шушкевича, ми попросили, щоб повернули курс долара, який був під час президенства Кравчука. Точну цифру ми не називаємо. Леонід Макарович її не пам’ятає. Але ми готові до компромісів.»

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: , Telegram

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Кравчук у Мінську висунув вимогу повернути Єльцина і Шушкевича за стіл перемовин.