Зеленський зробив селфі на фоні моста через Полтву у Львові (фотофакт)

Президент України Володимир Зеленський в рамках робочої поїздки до Львова виклав у соцмережі фото на фоні недобудованого моста через річку Полтву. Про це повідомляє пресслужба ДП “Полтвамостобуд”.

Міст у Львові через річку. Будуємо цілодобово! Хтось обіцяв багато років, а ми робимо!” – стверджує Зеленський у підписі до фотографії.

У пресслужбі додають, що селфі на фоні моста через Полтву – вже третє фото Зеленського, зроблене під час поїздки до Львова. Перед тим Президент проінспектував Львівський метрополітен та Львівський морський порт.

В рамках програми «Велике будівництво» ми робимо те, що до нас вважали неможливим. І робимо в максимально короткі терміни. Це три нові станції метро у Львові за рік. Хтось про це лише мріяв, а ми робимо“, – йдеться у підписі президента до фото на фоні станції метро “Личаків”.

Окрім того, за словами Зеленського, попри загальний спад економіки Львівський морський порт цьогоріч збільшив прибутки за перше піріччя на 42% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Кинув у море монетку, щоб ще раз повернутись до Львова“, – підписав фото Зеленський.

UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика, Фотофакт // Теги: , , , // Постійне посилання: Зеленський зробив селфі на фоні моста через Полтву у Львові (фотофакт).