Лукашенко зрікся президентства на користь себе

Олександр Лукашенко визначився з наступником, якому він передасть владу в Білорусі найближчим часом. Ним стане невідомий до 1989 року політик Олександр Лукашенко, повідомляє видання “Свобода від радіо”.

Формально він (Лукашенко) виконав умову опозиції, – повідомив журналістам помічник Міністра Юстиції Республіки Білорусь Степан Бульба. – Олександр Григорович відрікся від посади президента і передав владу іншій людині. Але ніде не написано, що іншою людиною не може бути сам Олександр Григорович.

У списку кандидатів на роль наступника, крім Олександра Лукашенка, був його син Коля, вигаданий друг Микита, трактор МТЗ-50 “Білорусь”, папуга Річі і Едді Мерфі. Це ті особи, яким довіряє президент Білорусі.

Але оскільки практично всі вони відмовилися очолювати країну, Лукашенко прийняв важке рішення передати владу самому собі.

Олександр Григорович пообіцяв, що стане зовсім іншою людиною, – повідомило журналістам анонімне джерело в адміністрації президента Білорусі. – Він збриє вуса, перестане вимовляти деякі літери, буде частіше посміхатися і бити по столу ногою.

На думку експертів, в разі приходу до влади нового Лукашенко на Білорусь чекають глобальні реформи: вівторок і середа поміняються місцями, працівникам заводів можна буде раз на місяць говорити гидоти про президента, а на світлофорах зміняться кольори на ті, які оберуть самі білоруси на референдумі.

Також не забудуть і про опозицію. Лукашенко пообіцяв, що у гімн країни обов’язково додадуть слово “опозиція”, можливо навіть два рази.

Білоруська влада обіцяє, що всі ці зміни вступлять в силу найближчим часом – протягом 15-20 років.

Коваль Павло, спецiально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Лукашенко зрікся президентства на користь себе.