Відроджений ФК “Кривбас” після візиту Зеленського збанкрутував

У Кривому Розі Володимир Зеленський взяв участь у церемонії відкриття матчу між ФК “Кривбас” і ФК “Черкащина”. Цей матч став першим для відродженого клубу з Кривого Рогу і, швидше за все, останнім, повідомляє газета “Криворізький бомонд”.

Президент України запізнився на церемонію відкриття на 50 хвилин. За інсайдерською інформацією, його відмовляли від відвідування матчу і спеціально возили по інших стадіонах, щоб не накликати нещастя на новий клуб. Але Володимир Олександрович вибіг з машини кортежу, самостійно добіг на потрібний стадіон і там вдарив по м’ячу.

Так, на жаль, цей матч буде останнім, – сказав журналістам спортивний директор ФК “Кривбас” Чікі Бегірістайн. – Грошей вистачило лише для того, щоб провести один матч. А сьогодні ще й дізналися, що усі бутси футболістів з’їли миші і їм немає в чому грати.

Функціонери криворізького клубу пообіцяли, що в наступному році відроджений ФК “Кривбас” буде заново відроджений, але в таємниці від Офісу Президента.

Таємничий анонім, спецiально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика, Спорт // Теги: , , , // Постійне посилання: Відроджений ФК “Кривбас” після візиту Зеленського збанкрутував.